Rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions od Nanolash – mój efekt wow!


Rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji (DIY) - Zestaw startowy

Od równo 4-rech lat oddaje się w ręce stylistki rzęs. Najczęściej wykonywałam rzęski 4D, bo cenię sobie wyrazistą objętość. Po latach zabiegów sama stylistka zaleciła mi przerwę, żeby moje włoski odpoczęły. No ale jak wyjść na zwykły spacer bez rzęs? Właśnie dlatego zdecydowałam się przetestować kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash!

Muszę się przyznać, że te 4 lata przedłużania rzęs nie były korzystne dla naturalnych włosków. Stały się słabe, przerzedzone i wyblakłe. Wydaje mi się, że przerwa w trwałej stylizacji była niezbędna, żeby je uratować.

Niby są tusze do rzęs, jednak efekty ich stosowania były wątpliwe. Mocno przyzwyczaiłam się już do rzęs objętościowych. Właśnie dlatego zdecydowałam się przetestować kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash!

Kępki DIY Lash Extensions – dlaczego się na nie zdecydowałam?

Tak jak wspomniałam, rzęsy objętościowe stały się nieodłącznym elementem mojego wizerunku. W momencie, kiedy kosmetyczka zaleciła mi przerwę, nie mogłam przyzwyczaić się do krótkich i mało wyrazistych włosków.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash od razu zwróciły moją uwagę. De facto, producent zaznaczył, że aplikacja utrzymuje się do 5 dni. Nie jest więc ona trwała. Dodatkowo jej wykonanie powinno zająć nie więcej niż 10 minut. To brzmiało jak rozwiązanie moich problemów.

nanolash diy eyelash extensions

Do ostatecznej decyzji o zakupie kępek do samodzielnej aplikacji przekonała mnie jednak ich różnorodność. W jednym opakowaniu znajduje się aż 36 kępek w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. To idealna kompozycja do wykonania ulubionych rzęs w typie Russian Volume. Dodam tylko, że do wyboru jest aż 8 modeli.

W sprzedaży dostępny jest także zestaw do samodzielnego przedłużania rzęs. Zawiera on – oprócz kępek – także bonder, remover, pęsetę do rzęs i sealer. Są to niezbędne akcesoria do wykonania samodzielnej aplikacji.

Ile minut zajęło przedłużanie rzęs DIY z kępkami Nanolash?

Producent obiecuje, że samodzielna aplikacja rzęs nie zajmie więcej niż 10 minut. Po jej wykonaniu mogę to potwierdzić. Samo przyklejenie kępek w domu nie sprawiło mi większych problemów. Tak naprawdę wykonałam 3 proste kroki:

  • nałożyłam bonder i odczekałam, aż nabierze on lepkości – jedna, cienka warstwa wystarczy;
  • przymocowałam kępkę od spodu, około 1 mm od linii rzęs i ścisnęłam rzęsy pęsetą;
  • pokryłam aplikację sealerem, aby usunąć lepką warstwę.
przedłużanie rzęs w domu
Wykorzystałam model Fantasy, żeby uzyskać rzęsy objętościowe.

Ja wykorzystałam 5 kępek podczas aplikacji, ale tak jak wspomniałam, cenię sobie rzęsy objętościowe. Wy możecie śmiało wykorzystać 4 kępki, co pozwoli na uzyskanie delikatniejszych efektów.

Czy deklarowana trwałość aplikacji kępek Nanolash to prawda?

Podczas wykonywania pierwszego w życiu, samodzielnego przedłużania rzęs, zauważyłam, że producent deklaruje trwałość do 5 dni. Oczywiście sprawdziłam to.

Szykował mi się 5-dniowy wyjazd służbowy, więc zaaplikowałam kępki tuż przed nim. Po powrocie były one w nienaruszonym stanie, więc zdecydowałam się ich nie ściągać. Po 8 dniach dalej świetnie się prezentowały. Mogę więc potwierdzić, że tym razem producent również się nie mylił.

Faktycznie, starałam się spać na plecach i dbać o rzęsy do samodzielnej aplikacji. Moim zdaniem, znacznie wpłynęło to na ich trwałość.

Kolejnego dnia zdecydowałam się ściągnąć kępki, by sprawdzić jeszcze jedną kwestię. Otóż mają być one do jednorazowego użytku. Jednak dlaczego wyrzucać kępki, które dalej świetnie wyglądają?

Po usunięciu ich removerem włoski nie zmieniły swojego kształtu, a klej z paska usunęłam bez większego wysiłku. Wykonałam aplikację ponownie tymi samymi kępkami DIY Lash Extensions. Efekty były zachwycające! Według mnie kępki można wykorzystać ponownie.

Czy jestem zadowolona z kępek DIY Eyelash Extensions?

Kępki DIY Eyelash Extensions zachwyciły mnie z kilku powodów:

  • wykonałam samodzielną aplikację rzęs w 10 minut;
  • kępki DIY Lash Extensions nadają się do ponownego użytku;
  • aplikacja była trwała;
  • rzęsy do samodzielnej aplikacji nie pogorszyły stanu moich włosków.

Z czystym sumieniem polecam ten produkt. Pomógł mi on rozwiązać moje rzęsowe problemy!