Moje najlepsze aplikacje i zdobienia na paznkcie – polecam!


Dziewczyny, opętało mnie szaleństwo zdobień na paznokcie i chcę w was także obudzić tę (miłą!) obsesję. Zdobienie paznokci daje dużo radości. Potrafię spędzać godziny, kombinując różne wzory i połączenia, a przy tym słuchać audiobooka. Wspaniale spędzony czas. Poniżej TOP najlepsze zdobienia, które z pewnością was zachwycą.

NAKLEJKI WODNE NA PAZNOKCIE

Kiedyś nie umiałam ich nanieść na paznokieć, teraz uwielbiam je po prostu i nie wyobrażam sobie bez nich letniego sezonu pazurowego! 😉
Naklejki wodne na paznokcie wyglądają lepiej, ładniej i subtelnej, bardziej wiarygodnie i bardziej profesjonalnie od zwykłych. Nakładajcie je pęsetą – wtedy na 100 % wam się uda poprawnie ją nałożyć. Wycinajcie też te naklejki przy brzegu, tuż przy wzorku. To tez gwarancja sukcesu.

PRISMA DO PAZNOKCI, EFEKT LUSTRA

Czy wiecie, czy jest efekt prisma? To złote nieregularne drobinki… no ok, nie złote, ja mam do takich akurat słabość, ale mogą mieć różne kolory. Wyglądają jak herbaciany susz, zanurzony w płynnym złocie 🙂 Piękne te drobiny nałożone na paznokcie dają efekt jak jakaś powycierana, drogocenna sztukateria. Jeszcze fajniej to wygląda, jeśli na paznokieć naniesiecie jednocześnie 2 odcienie i stworzycie taką duo-prismę. Spróbujcie!

TAŚMA DO ZDOBIEŃ MIEDŻ I STARE ZŁOTO

Tasiemki do zdobień wielu osobom służą jedynie jako NARZĘDZIE do wykonania równych pasów. Później je zrywają i cześć. Ja z moich tasiemek tworze elegancką hybrydę, z połyskującym pasem. Lub kilkoma. Zygzak tez może się pojawić. Generalnie – tasiemka służy mi do bardzo wielu stylizacji i zazwyczaj wybieram ją w niebanalnych kolorach np. wspomnianej miedzi, złocie itd.

PYŁEK DO PAZNOKCI Efekt Różowe Złoto Metal Mirror Rose Gold

Pyłki – zwłaszcza te, dzięki którym uzyskacie efekt kameleona na paznokciach, albo połysk jak na pancerzu żuka to moja wielka obsesja. Mam ich tak wiele, ze chyba mogłabym się cała opylić 😀 😀 😀
Stosowanie jest proste a efekt nie do uzyskania na normalnym lakierze!

Na położony lakier hybrydowy (najlepiej czarny, ale nie ma tu reguły, po prostu ciemny najlepiej współgra z pyłkami – ja uwielbiam granat i ciemną śliwkę) kładziecie specjalny top no wipe (bez warstwy dyspersyjnej). Teraz wystarczy delikatnie wetrzeć pyłek KAMELEON CHROM za pomocą patynki. Połysk jest piękny!

CZARNE CYRKONIE NA PAZNOKCIE

Po prostu. Tylko takie. <3 I tylko po jednej, nałożonej przy skórkach, u zwieńczenia paznokcia. Bardzo polecam.

FOLIA TRANSFEROWA DO PAZNOKCI
Wiem, że istnieje już od dawna, ale dopiero niedawno odkryła, że oprócz złota i srebra, które noszą wszyscy folia transferowa może mieć kolor mieniącej się benzyny, polarnej zorzy, starego złota, różowego złota, miedzi lub… połyskujących odcieni od nude aż po brązy. Wygląda to pięknie, zwłaszcza jeśli dobrze dobierzecie spodnią warstwę hybrydowego lakieru.

SPIDER GEL 

To cudowna rzecz: po prostu jedno z najprostszych i bardzo efektownych zdobień.
Spider Gel to kosmetyk w słoiczku, o gęstej konsystencji. Gęsty żel sprawi, że szybko i łatwo zrobicie cienkie, proste linie. Możecie nimi pokryć tylko część płytki, lub całą, a jego stosowanie jest bardzo proste – zdobienia wykonują się praktycznie same.

Po prostu nabierzcie niewielką ilość Spider Gelu na patyczek, pędzelek lub sondę i przeciągnijcie po paznokciu jednym, zdecydowanym, nieprzerwanym ruchem, z jednego miejsca do drugiego. Utworzą się ładne paseczki, które należy utwardzić w lampie. Moimi ulubionymi żelami SpiderGel są srebrne i złote, które pięknie wyglądają na każdym kolorze hybrydy, oraz – uwaga – piękny mieniący się czekoladowy brąz z połyskującymi drobinkami. Koniecznie wypróbujcie go na paznokciach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *